Hotel Residencial Costa Azul
Indkvarteringen ligger 2 km fra La Lucila, som ca. 15 minutters gang fra centrum af La Lucila del Mar.
Mar de Ajo Norte er mindre end 4 km væk. Der er 40 km til Costa Esmeralda.
Los Angeletti tilbyder argentinske måltider.
- Lokale seværdigheder
- Teatro Luz y Fuerza2,3 km
- balneario playa grande900 m
- Nuestra Senora de la Medalla Milagrosa1,3 km
- Cine La Lucila1,2 km
- Muelle de Pesca1,3 km
- Playa San Bernardo1,8 km
- Centerplay2,3 km
- La Lucila1,9 km
- Lufthavne
- Villa Gesell lufthavn78 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
På værelset
- Dagligstue
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 13:00 indtil 23:59
Udtjekning: fra 06:00 indtil 10:00
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Hotel Residencial Costa Azul?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra et Hotel Residencial Costa Azul. - ✈
Hvor langt er Villa Gesell fra det Hotel Residencial Costa Azul?
Villa Gesell lufthavn og det Hotel Residencial Costa Azul er adskilt af 80 km afstand. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Hotel Residencial Costa Azul?
Kunder bør tjekke ud fra Hotel Residencial Costa Azul ved 10:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i det Hotel Residencial Costa Azul?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på det Hotel Residencial Costa Azul er 31$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i La Lucila del Mar hotellet?
La Lucila del Mar hotellet tilbyder Dobbeltværelse Standard, Tre mands værelse Standard og Fire mands værelse Classic at vælge imellem.